O nas

O Nas

 

Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży – działamy w niej już od 2005 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie dostarczamy naszym klientom domy energooszczędne i domy pasywne najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest budownictwo „pod klucz” domów szkieletowych, które potocznie są określane jako kanadyjczyki.

 

Profesjonalne usługi wiertnicze – wiercenie studni głębinowych, odwierty pod pompy ciepła

W 2018 roku nasza firma poszerzyła prowadzoną działalność o dodatkowe usługi wiertnicze. W tym samym czasie zakupiliśmy profesjonalne maszyny wiertnicze oraz niezbędny osprzęt. Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość wykonywania bardziej kompleksowych usług dla naszych klientów. To z kolei pozytywnie wpłynęło na naszą konkurencyjność. Co więcej, atutem K&M jest to, że wykonujemy zlecenia przez cały rok. Specjalistyczne wyposażenie umożliwia nam wiercenie studni głębinowych niezależnie od pogody. Również odwierty pod pompy ciepła nie są dla nas wyzwaniem. Dlatego mogą Państwo korzystać z naszych usług o każdej porze roku!

 

Wykwalifikowana kadra i nowoczesne technologie

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. W trakcie pracy korzystamy z różnorodnych materiałów wysokiej jakości, najnowocześniejszych narzędzi, a także innowacyjnych technologii. Dzięki temu efekt końcowy naszej realizacji z pewnością zostanie doceniony. Dodatkowo nasze konstrukcje są w pełni ekologiczne. Wszystkie projekty wykonujemy zgodnie z najnowszymi, surowymi standardami amerykańskimi i kanadyjskimi. K&M to profesjonalna, a co za tym idzie – rzetelna firma, której można zaufać. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

 

Doświadczenie

Wiedza zdobyta na wielu płaszczyznach pozwala nam być pewnym w każdej sytuacji od momentu rozpoczęcia inwestycji aż do jej zakończenia, aby inwestor czuł się bezpiecznie oraz komfortowo!

Odpowiedzialność

Zdajemy sobię sprawę z wyzwań stawianych przez naszych klientów, dlatego nasza praca skupiona jest na odpowiednim doborze wiedzy oraz technologii, aby cały projekt zawsze zakończony był sukcesem.

Praca w zespole

Doświadczenie zdobywane latami pozwoliło nam opracować system pracy partnerskiej aby termin oraz wykonanie zadania zawsze następowało na czas.

PRACA SZUKA FACHOWCA!

Jeżeli chcesz pracować w wykwalifikowanym zespole,  złóż swoje cv na email  biuro@kielce-studnie.pl, na pewno się odezwiemy!